Powered By Blogger

wtorek, 6 grudnia 2011

Zobaczcie sami !
Thw Sims 3 ShowTime ! http://www.youtube.com/watch?v=s89XptslBUU&feature=player_embedded

Czy to nie jest piękne ?!
Piosenkarz , DJ , Magik lub Akrobata !
Już w Marcu 2012 !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz