Moje Simy
wtorek, 20 grudnia 2011
Nowy Blog!
Siema , mam zamiar założyć nowy blog który będzie o wszystkim . Już nie będę pisać postów na tym blogu.Tu link - http://mojblogowszystkim.blogspot.com/
wtorek, 6 grudnia 2011
niedziela, 4 grudnia 2011
Siemanko , dzisiaj będę trochę mówić o Giełdzie Wymiany (GW) na stronie pl.thesims3.com . Dzisiaj jak przęglądałam ją to znalazłam pewne dziewczyn.
Wiedziałam że ich włosy są ze Store (pl.thesims3.com) kosztują chyba 100 tych poinsów . A jak je pobrałam to te włosy dostałam za darmo !
Tu link do nich ---> http://pl.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=4870857 http://pl.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=4887594
P.S. To są nastolatki ;)
Wiedziałam że ich włosy są ze Store (pl.thesims3.com) kosztują chyba 100 tych poinsów . A jak je pobrałam to te włosy dostałam za darmo !
Tu link do nich ---> http://pl.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=4870857 http://pl.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=4887594
P.S. To są nastolatki ;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)
