Powered By Blogger

wtorek, 20 grudnia 2011

Nowy Blog!

Siema ,  mam zamiar założyć nowy blog który będzie o wszystkim . Już nie będę pisać postów na tym blogu.Tu link -  http://mojblogowszystkim.blogspot.com/

wtorek, 6 grudnia 2011

Zobaczcie sami !
Thw Sims 3 ShowTime ! http://www.youtube.com/watch?v=s89XptslBUU&feature=player_embedded

Czy to nie jest piękne ?!
Piosenkarz , DJ , Magik lub Akrobata !
Już w Marcu 2012 !

niedziela, 4 grudnia 2011

Siemanko , dzisiaj będę trochę mówić o Giełdzie Wymiany (GW) na stronie  pl.thesims3.com . Dzisiaj jak przęglądałam ją to znalazłam pewne dziewczyn.
Wiedziałam że ich włosy są ze Store (pl.thesims3.com) kosztują chyba 100 tych poinsów . A jak je pobrałam to te włosy dostałam za darmo !
Tu link do nich ---> http://pl.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=4870857 http://pl.thesims3.com/assetDetail.html?assetId=4887594
P.S. To są nastolatki ;)