Cześć, nazywam się Weronika i mam 11 lat . Mieszkam na Islandi w Hafnarfjörður . Chodzę do szkoły która nazywa się Hraunvallaskóli . Mam chomika syryjskiego który nazywa się Sandra . Nie mam rodzeństwa i nie chcę mieć . Lubie Simsy ale nie mogę w nie grać na tym komputerze bo mi się zawsze gra wyłącza . Na stronie pl.thesims3.com nazywam się Weronika12345 . Moją ulubioną piosenkarką jest Miley Cyrus a piosenkarzem Justin Bieber . Mój ulubiony filmy to wszystkie części Zmierzchu (chociaż nie oglądałam jeszcze ostatniej części) i Karate Kid . Bardzo lubię WAMPIRY bo są COOL . I jeśli lubicie Simsy 3 to zobaczcie ten blog - Blakc-creativity . Prowadząca bloga jest polką nie wiem czemu pisze po angielsku . To chyba na tyle .

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz