Wtedy kilka osób się wypowiadało i mi trochę pomogło co zrobić żeby się ta cholerna gra nie wyłączała , wszyscy mówili o Zwierzakach że to one psują grę , ja im wierze chociaż ja nie mam Zwierzaków . Teraz żebym mogła grać w Simsy to muszę czekać do nowej łatki (aktualizacji) bo wtedy ona to naprawi , mam nadzieje że to się stanie jeśli nie to ja nie wiem co zrobię tym wymoczkom z EA . Pozdrawiam :)
Tu małe VIDEO ! Text piosenki bo nie znalazłam VIDEO :(

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz